KONSULTACJE INDYWIDUALNE    2019/20

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia/ Godzina
1. Affelt Elżbieta
2. Betkier Agnieszka
3. Buzuk Alicja Ostatni wtorek miesiąca 16.00-17.00
4. Cołbecka Izabela Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 9.15-10.00
5. Dobrzyńska Aneta Pierwszy wtorek miesiąca/ 14.00-14.45
6. Drapała Janusz Pierwszy czwartek miesiąca/ 14.00-15.00
7. Dyrda Sylwia Pierwszy piątek miesiąca/ 11.00-11.45
8. Ewertowska Anna wtorek / 12.10-12.55
9. Figurski Bartłomiej Pierwszy wtorek miesiąca /14.45-15.45
10. Fras Patrycja
11. Gąsiorowska Marzena Pierwszy wtorek miesiąca/ 11.00-11.45
12. Gręźlikowska-Ramlau Ewelina
13. Iwańska Maria Pierwszy czwartek miesiąca/ 12.00-12.45
14. Jaskólski Seweryn Wtorek 12.00-13.00
15. Kacprowicz Agnieszka
16. Kliś Tomasz W godzinach pracy psychologa
17. Kornetowska Joanna Pierwsza środa miesiąca/ 13.05-13.50
18. Kosek Iwona Pierwsza środa miesiąca/ 10.00-10.50
19. Kuczyńska Ewelina Pierwszy czwartek miesiąca/ 8.15-9.00
20. Kurczewska Dagmara Pierwsza środa miesiąca/ 14.00-15.00
21. Łukowiec Karolina
22. Łuszczak Anna Ostatni piątek miesiąca/ 9.00-9.55
23. Majewska Oliwia
24. Muzalewska Daniela Pierwsza środa miesiąca/ 13.00-13.45
25. Omiotek Justyna
26. Peret Krzysztof Pierwsza środa miesiąca/ 9.10-9.55
27. Piotrowska Jolanta
28. Radecka Bogumiła
29. Radosz Paulina Pierwszy wtorek miesiąca/ 15.00-16.00
30. Rogalska Karolina
31. Rybińska Anita Pierwszy poniedziałek miesiąca / 13.50-14.50
32. Rytka Katarzyna
33. Schäfer Izabela
34. Sobolak-Joniak Katarzyna
35. Sojka Tomasz Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 14.50-15.35
36. Sowińska Agnieszka Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 7.45-8.15
37. Stawska Monika Pierwszy czwartek miesiąca/ 14.50-15.435
38. Strzelecka Wiesława
39. Struzik Renata
40. Szulc Grzegorz Pierwszy wtorek miesiąca/ 15.40-16.15
41. Szwed-Salejko Danuta poniedziałek / 10.00-11.00
42. Świderek Wojciech środa/ 9.00-10.00
43. Wilczyńska Joanna Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 13.05-13.50
44. Wiśniewska Małgorzata
45. Wojke Sylwia Pierwszy piątek miesiąca/ 10.00-11.00
46. Zając Marta Pierwszy wtorek miesiąca/ 11.00-11.45
47. Ziółkowska Joanna W godzinach pracy pedagoga
48. Żurawska Magdalena Pierwsza środa miesiąca 15.35-16.20