LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

Rok szkolny 2018/2019
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Geografia 2 Tomasz Sojka
Historia 1 Janusz Drapała
Chemia 5 Janusz Iwański
WOST 7 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2018/2019
Przedmiot Finaliści (liczba) Opiekun
Chemia 2 Janusz Iwański
Matematyka 1 Maria Iwańska
WOST 1 Agnieszka Koepke
Język polski 1 Aneta Dobrzyńska
Rok szkolny 2017/2018
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Język polski 1 Aneta Dobrzyńska
Matematyka 1 Maria Iwańska
Chemia 5 Janusz Iwański
Przyroda 1 Iwona Kosek
WOST 6 Agnieszka Koepke
Język francuski 1

 

Rok szkolny 2016/2017
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 1 Janusz Iwański
WOST 8 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2015/2016
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 4 Janusz Iwański
Biologia 2 Grażyna Bortnowska
WOST 4 Agnieszka Koepke
Język francuski 1 Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2014/2015
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 1 Janusz Iwański
Biologia 1 Grażyna Bortnowska
WOST 3 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2013/2014
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 2 Janusz Iwański
Geografia 1 Tomasz Sojka
Biologia 1 Grażyna Bortnowska
WOST 5 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2012/2013
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 4 Janusz Iwański
WOST 4 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2011/2012
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Geografia 1 Tomasz Sojka
Biologia 3 Grażyna Bortnowska
WOST 3 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2010/2011
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Język polski 1 Aneta Dobrzyńska
Język niemiecki 1 Kamila Deręgowska
Biologia 3 Grażyna Bortnowska
WOST 8 Agnieszka Koepke

 

Rok szkolny 2009/2010
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Język polski 1 Aneta Dobrzyńska
Chemia 2 Janusz Iwański
Jezyk niemiecki 1 K. Młodziankiewicz
Geografia 1 Tomasz Sojka
WOST 2 Agnieszka Kruszka-Koepke/ Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2008/2009
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Chemia 2 Janusz Iwański
WOST 2 K. Stanisławska/
Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2007/2008
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Historia 1 Janusz Drapała
Geografia 2 Marlena Maćkiewicz- Wronkowska
WOST 1 M. Wiercioch/
Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2006/2007
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Język polski 1 Aneta Dobrzyńska
Geografia 3 Marlena Maćkiewicz- Wronkowska
Chemia 2 Janusz Iwański
WOST 1 Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2005/2006
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Geografia 1 Marlena Maćkiewicz- Wronkowska
Chemia 2 Janusz Iwański
WOST 2 Janusz Iwański

 

Rok szkolny 2004/2005
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Geografia 1 Marlena Maćkiewicz- Wronkowska
Unia Europejska 1 Janusz Drapała
Konkurs NBP 1 Janusz Drapała
WOST 1 E. Bylińska

 

Rok szkolny 2003/2004
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Geografia 2 Marlena Maćkiewicz- Wronkowska
Konkurs NBP 1 Janusz Drapała

 

Rok szkolny 2002/2003
Przedmiot Laureaci (liczba) Opiekun
Język polski 1 Barbara Tandecka