Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół w Dobrzejewicach

Szanowni Państwo,

Od 12 do 25 marca 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, 12 i 13 marca 2020r. to dni, w których
w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Z uwagi na bezpieczeństwo, zwracamy się do Państwa z prośbą, żeby nie posyłać na zajęcia opiekuńcze,  chorych dzieci oraz tych, które miały styczność z osobą powracającą z terenów silnego występowania koronawirusa.

Od poniedziałku, 16 marca 2020r. uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły, zajęcia zostają zawieszone. 

Proszę śledzić na bieżąco stronę naszej szkoły, informacje przekazane przez dziennik elektroniczny oraz komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Drogi Rodzicu! Drogi uczniu! To są dni tzw. kwarantanny. Uczniowie powinni przebywać
w domach i czas ten wykorzystać na samodzielną naukę.