XX SESJA SEJMU DZIECI I MŁODZIEŻY

28 marca 2014 roku o godzinie 11.00 odbyła się w ZS w Dobrzejewicach debata przeprowadzona w ramach XX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tegorocznym tematem przewodnim były wybory parlamentarne. Nasze kandydatki na posłanki: Joanna Blonkowska i Paula Kwiatkowska z II a, dyskutowały z gośćmi o możliwościach wykorzystania przynależności do Unii Europejskiej. Gośćmi, którzy prowadzili owocną i merytoryczną dyskusję byli: Radna Powiatu i Sekretarz Gminy Obrowo – Mirosława Kłosińska, Poseł na Sejm RP – Jan Krzysztof Ardanowski, Wójt Gminy Obrowo – Andrzej Wieczyński i Dyrektor ZS w Dobrzejewicach – Janusz Iwański.
Uczestnikami debaty byli uczniowie z klasy I D, IIA, III A,
Debata została przygotowana przez opiekunów: Agnieszkę Trojan i Agnieszkę Koepke.

Relacja z debaty 1
Relacja z debaty 2