Uczestnicy projektu Santa Maria Spaceship z wizytą w Chorwacji

Od 18.05 do 27.05.2012 trwał wyjazd do Chorwacji, w czasie którego uczniowie z Chorwacji, Szwecji i Polski, pod opieką nauczycieli, spotkali się w Podgorze, aby wspólnie dyskutować na tematy związane z organizacją życia na wymyślonym statku kosmicznym. W trakcie wizyty uczniowie mieli szansę lepiej poznać kulturę i zwyczaje, przede wszystkim Chorwatów, ale również Szwedów.

Galeria

W dniach od 29.09 do 07.10 Monika Stawska i Aneta Dobrzyńska przebywają na spotkaniu w Chorwacji, realizując projekt Spaceship Santa Maria w ramach programu Comenius. Podczas spotkania z nauczycielami ze Szwecji i Chorwacji omawiać będą przygotowanie produktów projektu i raportu końcowego.

1-ego października wzięły udział w konferencji metodycznej, podczas której prezentowały założenia projektu, metody pracy i wrażenia uczniów z wizyty w Szwecji i Chorwacji.