Dyrekcja Szkoły
Dyrektor Szkoły : mgr Anita Rybińska
Wicedyrektor : mgr Agnieszka Koepke
Kadra pedagogiczna
klasa – Wychowawca
Oddziały przedszkolne
„Misie” – Patrycja Fras
„Tygryski” – Agnieszka Popławska
„Sowy” – Sandra Zamojska
„Pszczółki” 0a – Małgorzata Wiśniewska
„Wiewiórki” 0b – Danuta Ott
„Liski” 0c – Oliwia Majewska
I etap kształcenia (I-III)
1a – Agnieszka Betkier
1b – Anna Ługowska
1c – Sylwia Skopińska
2a – Elżbieta Affelt
2b – Justyna Omiotek
2c – Aneta Mikołajewska
3a – Karolina Łukowiec
3b – IzabelaSchäfer
3c – Katarzyna Sobolak-Joniak
II etap kształcenia (IV-VIII)
4a – Joanna Kornetowska
4b – Ewelina Kuczyńska
4c – Ewelina Gręźlikowska-Ramlau
5a – Sylwia Wojke
5b – Sylwia Dyrda
6a – Agnieszka Koepke
6b – Iwona Kosek
7a – Grzegorz Szulc
7b – Anna Ewertowska
8a – Agnieszka Trojan
III etap edukacyjny (I-IV LO)
I LO– Kamila Deręgowska
II LO – Krzysztof Peret
III LO – Wioleta Więckowska- Dzioba
IV LO – Alicja Buzuk
Język polski – Sylwia Dyrda, Agnieszka Trojan, Ewelina Gręźlikowska- Ramlau, Krzysztof Peret
Matematyka – Sylwia Wojke, Ewelina Kuczyńska, Joanna Kornetowska
Język angielski – Anna Ewertowska, Karolina Rogalska, Grzegorz Szulc, Wioleta Więckowska-Dzioba
Język niemiecki – Kamila Deręgowska
Przyroda– Iwona Kosek
Biologia – Iwona Kosek, Alicja Buzuk
Fizyka – Anita Rybińska, Aneta Spich
Chemia – Magdalena Żurawska
Geografia – Grażyna Bortnowska, Iwona Kosek
Historia – Agnieszka Koepke, Anna Łuszczak, Krzysztof Peret
Wiedza o społeczeństwie – Anna Łuszczak
Historia i teraźniejszość – Anna Łuszczak
Informatyka – Joanna Wilczyńska, Joanna Kornetowska, Ewelina Kuczyńska
Muzyka – Seweryn Jaskólski, Agnieszka Betkier
Technika – Joanna Wilczyńska
Plastyka – Seweryn Jaskólski
Wychowanie fizyczne – Alicja Buzuk, Wojciech Świderek, Bartłomiej Figurski
Religia – Marzena Gąsiorowska, Paulina Balcerzak
Edukacja i bezpieczeństwo – Alicja Buzuk
Przedsiębiorczość – Albert Gierat
Biznes i zarządzanie – Albert Gierat
Wychowanie do życia w rodzinie – Anna Ewertowska, Alicja Buzuk
Logopedia – Daniela Muzalewska
Doradztwo zawodowe – Agnieszka Trojan
Język polski jako obcy – Agnieszka Trojan
Nauczyciel wspomagający – Barbara Olszewska, Kamila Deręgowska, Monika Duda
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA
Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień i godzina konsultacji |
Elżbieta Affelt | poniedziałek 11.00-12.00 |
Paulina Balcerzak | wtorek 7.15-8.15 |
Agnieszka Betkier | środa 9.55 – 10.55 |
Grażyna Bortnowska | środa 10.00-11.00 |
Alicja Buzuk | środa 14.45-15.15- s. nr 41 piątek 12.55-13.25- pokój nauczycieli wf |
Kamila Deręgowska | środa 7.45-8.15, piątek 7.45-8.15 |
Monika Duda | środa 8.10 – 9.10 |
Sylwia Dyrda | piątek 9.03 – 10.03 |
Aleksandra Eichhorst | piątek 8.15-9.15 |
Anna Ewertowska | wtorek 9.10 – 9.55 |
Bartłomiej Figurski | czwartek 11.45 – 12.45 |
Anna Fijałkowska- Wnuk | czwartek 13.00 – 14.00 |
Patrycja Fras | wtorek 7.00-8.00 |
Marzena Gąsiorowska | piątek 11.50 – 12.50 |
Albert Gierat | środa 15.35 – 16.20 |
Ewelina Gręźlikowska-Ramlau | piątek 9.00-10.00 |
Aleksandra Grzywińska | środa 11:15 – 11:45, czwartek 11:15 – 11:45 |
Seweryn Jaskólski | piątek 10.00-11.00 |
Agnieszka Koepke | środa 7.30-8.15 |
Joanna Kornetowska | piątek 7.25-8.15, pon.13.50-14.00 |
Iwona Kosek | środa 7.15 – 8.15 |
Ewelina Kuczyńska | czwartek 13.50-14.50 |
Anna Ługowska | wtorek 11.50 – 12.50 |
Karolina Łukowiec | środa 7.45 – 8.15, piątek 7.45 – 8.15 |
Anna Łuszczak | wtorek 9.10 – 9.40, czwartek 11.45 – 12.15 |
Oliwia Majewska | poniedziałek 13.00-14.00 |
Aneta Mikołajewska | czwartek 8.00 – 9.00 |
Daniela Muzalewska | wtorek 11.15-11.45, czwartek 11.15-11.45,sala 7 A |
Barbara Olszewska | poniedz. godz. 10.00-11.00 |
Justyna Omiotek | wtorek 7.45 – 8.15, środa, 7.45 – 8.15 |
Danuta Ott | wtorek 7.30 – 8.00, piątek 7.30 – 8.00 |
Krzysztof Peret | środa 7.50-8.05, środa 10.05-10.50 |
Jolanta Piotrowska | czwartek 11.00-12.00 |
Agnieszka Popławska | poniedziałek 7.30-8.00 środa 7.30.8.00 |
Paulina Radosz | wtorek 15.35-16.35 |
Karolina Rogalska | czwartek 12.00 – 13.00 |
Anita Rybińska | czwartek 14.00 – 15.00 |
Izabela Schäfer | piątek 11.00-12.00 |
Sylwia Skopińska | wtorek 8.15-9.00, Środa 11.00-11.45 |
Katarzyna Sobolak-Joniak | środa 8.20- 9.05 |
Aneta Spich | środa, 30 min (8/18) 12.35-13.05 |
Grzegorz Szulc | środa 13.00 – 14.00 |
Wojciech Świderek | czwartek 10.50 – 11.50 |
Agnieszka Trojan | wtorek 11.00 – 12.00 / piątek 9.00 – 10.00 |
Wioletta Więckowska-Dzioba | poniedziałek 9.55 – 10.55 |
Joanna Wilczyńska | środa 12.00-13.00 |
Małgorzata Wiśniewska | piątek 7.00-8.00 |
Sylwia Wojke | piątek 10.50-11.50 |
Sandra Zamojska | poniedziałek 10.30-11.00 wtorek 10.30-11.00 |
Magdalena Żurawska | poniedziałek 7.30-8.15 |