Gminne Warsztaty Języka Angielskiego.

Dnia 2 czerwca 2022 r. w szkole podstawowej w Obrowie odbyły się Gminne Warsztaty Języka Angielskiego. Naszą szkołę reprezentowała piątka uczniów: Tymoteusz Wieczorek (7c), Konstanty Dziendziel (7c), Kamil Słomkowski (7b) oraz Amelia Banach i Hubert Zulewski (6a). Podczas warsztatów pokazaliśmy i omówiliśmy przygotowaną wcześniej prezentację dotyczącą Irlandii oraz wzięliśmy udział w quizie na temat wiedzy o tym kraju. Nasi uczniowie mieli także okazję uczestniczyć w zajęciach z Danielem Clarksonem – pochodzącym z Irlandii nauczycielem języka angielskiego. Nastolatki z naszej szkoły, oprócz zaprezentowania swoich możliwości językowych, miały okazję zintegrować się z rówieśnikami z innych szkół w gminie oraz grać w interaktywne gry językowe.
Warsztaty językowe okazały się bardzo cennym doświadczeniem oraz mile spędzonym czasem. Z chęcią spotkamy się ponownie w przyszłym roku!