Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Dobrzejewicach

 

W piątek, 21 czerwca, uczniowie Zespołu Szkół w Dobrzejewicach zakończyli rok szkolny. Po mszy świętej, która została odprawiona w kościele parafialnym, społeczność szkolna wraz z pocztami sztandarowymi udała się do sali gimnastycznej. Najlepsi uczniowie za swoją pracęz rąk Pani Dyrektor Anity Rybińskiej otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe. Jednym z ważnych punktów uroczystości, jak co roku, było wręczenie nagrody dla najlepszego sportowca i najlepszego ucznia ze szkoły.  Uroczystość uświetniły występy uczniów, którzy wraz z zebranymi uczniami i nauczycielami żegnali absolwentów oraz 5 pracowników szkoły.

Z okazji rozpoczynających się wakacji Pani Dyrektor złożyła wszystkim wyjątkowe życzenia, podziękowała za pracę w minionym roku szkolnym oraz przypomniała o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.